2017. november 19.
Keresés

Kocsis Korinna a világ meghódítására készül

A gyönyörű Kocsis Korinna újabb világmegváltó lépést tervez: decemberben összeméri szépségét az egyik legrangosabb nemzetközi verseny, a Miss Supranational mezőnyében.

Dobó Ági bármelyik percben szülhet

Fokozódik az izgatottság Dobó Ágiéknál: a csinos modell második várandóssága legvégén jár. Az egykori szépségkirálynő elmesélte, hogy most már bármelyik nap készen állnak az új családtag megérkezésére. A babakelengye várja új gazdáját, és a szülésre összeállított csomag is mindenhova „elkíséri” a kismamát.

Ő lett a Magyarország Szépe 2016 győztese

A 22 éves, marketing szakos Gelencsér Tímea nyerte a Magyarország Szépe versenyt, így ő lett Miss World Hungary 2016, aki Washingtonban képviseli majd hazánkat decemberben a világversenyen. Az idei Magyarország Szépe cím nyertese korábban versenyszerűen akrobatikus showtáncolt, Európa-bajnokságon 2. helyezést ért el.

A közönség is szavazhat a Miss Balaton legszebbjeire

Balatonfüreden tartották a Miss Balaton by Cosmopolitan legszebb 100 versenyzőjének válogatóját. A bikiniben vonuló lányokat a verseny tanácsadói, Epres Panni, Iszak Eszti, Dukai Regina, valamint Seres Attila zsűrizte. A következő fordulóra június végén kerül sor, oda viszont már csak a TOP 50 szépség juthat tovább a zsűri és a közönség szavazatai alapján.

Viczián Csilla lett a Balaton királynője

Látványos show keretében megválasztották a Miss Balaton by Cosmopolitan királynőjét. A koronát, az egy éven át havi százezer forintot és az autót Viczián Csilla nyerte a Balatonfüreden megrendezett döntőn. A szakmai zsűri tagjai Mádai Vivien, Király Linda, a Barátok közt két sztárja, Varga Izabella és Nyári Diána, valamint Dammak Jázmin, Hárai Balázs vízilabdázó és Mártha Imre voltak. A rendezvényen részt vett többek között Epres Panni, Dukai Regina és Horváth Éva is.

Kulcsár Edina beszáll a szépségkirálynő üzletbe!

Hatalmas sikerrel, rekord nézettséggel sugározta a Magyarország szépe című műsort a Duna Televízió. A nyertes Kiss Daniella lett, első udvarhölgye Lepp Dorina, míg a harmadik helyezettnek Steingrúber Virágot választotta a szakmai zsűri. A hölgyek egy sajtónyilvános eseményen kapták meg nyereményeiket, valamint Kulcsár Edina bejelentette, hogy Sarka Kata mellett, ő is a szépségverseny szervezője lesz!

Mádai Vivien és Dobó Ági csónakházban kalandozott

Mádai Vivien és Dobó Ági bármilyen helyzetből a legjobbat hozza ki: a két barátnő hosszú ideje tervezgetett koktélozós, napozós délutánját özönvízszerű eső mosta el, ám a szépségek a felhőszakadás közepén is kreatívan feltalálták magukat. A Duna-parti csónakázásból végül csónakházi program lett, sőt, a napernyőt esernyőnek használva a lányok, nagy nevetések közepette még a monszunszerű zivatarba is kimerészkedtek.

Lepp Dorina be volt rezelve

Véget ért az idei Magyarország Szépe verseny, melyet Kiss Daniella nyert, így ő lett Miss World Hungary 2015. Az új királynő képviseli majd hazánkat a nemzetközi döntőn, Kínában.

Kiss Daniella külföldi divatcég arca szeretne lenni! (interjú)

Kiss Daniella nyerte az idei Magyarország Szépe versenyt , így ő lett Miss World Hungary 2015. Az új királynő képviseli majd hazánkat a nemzetközi döntőn, Kínában.

Hajdú Péter: "Elsősorban a szépség számít, nem az énektudás!"

Kiss Daniella nyerte az idei Magyarország Szépe versenyt, így ő lett Miss World Hungary 2015 és ő képviseli majd hazánkat a nemzetközi döntőn, a kínai Szanjában.

Szőke bombázó lett a didibár legszebbje!

Harmadszor került megrendezésre a Miss Hooters szépségverseny. Idén Czanik Balázs, Aleska Diemond, valamint Ganxsta Zolee zsűrizte a lányokat. A versenyt a 20 éves, BGF-es Molnár Dalma nyerte, így ő képviselheti hazánkat a Las Vegas-i döntőn.

Fotós becsmérelte Epres Pannit

Epres Panni szupermodellként már meghódította a nemzetközi kifutókat és jelenleg családjának szenteli ideje nagy részét. A most is gyönyörű édesanya karrierjének egy emlékezetes történetét mesélte el, és azt is elárulta, hogy saját tapasztalatiból tanulva ő hogyan támogatja tanácsadóként a Miss Balaton by Cosmopolitan versenyzőit.

A szépségkirálynő jelöltek jótékonykodnának a koronával

Idén is megrendezésre kerül a Magyarország Szépe verseny, melyben ismét hazánk legszebb hölgyeit keresik. A tavalyi évben sosem látott sikert ért el a 2014-es győztes, Kulcsár Edina. Ő lett a Miss World világverseny első udvarhölgye. A fantasztikus eredmény miatt idén rekordszámú jelentkezés érkezett a hazai szervezőkhöz.

Korona dobálással végződött a szépségverseny!

Van, aki nem tud veszíteni és ennek még hangot is ad! Sheislane Hayalla bizony képtelen volt elfogadni, hogy "csak" udvarhölgy lett a Miss Amazon szépségversenyen.

Extrém fotók készültek a SportKlub műsorvezetőjéről

Különleges helyszínen, egy elhagyott gyártelepen fotózták a SportKlub csinos műsorvezetőjét. Nemcsak a környezet, a ruhák is egyediek voltak, hiszen Aryee Claudia Dedei – alias Tücsi - egzotikus szépségét szűk bőrszerkók emelték ki.